Poszukujesz doświadczonego montażysty? To jest sekcja dla ciebie, zarówno pod kątem pojedynczych zleceń, jak i stałej współpracy. Możliwość pracy zdalnej lub u klienta.

Umiejętnie posługuję się programami do edycji, by stworzyć jakościowy, angażujący odbiorcę materiał. Montuję filmy będące przydatnymi narzędziami wspierającymi rozwój twojej działalności, takie jak wideo promocyjne, skierowane na portale społecznościowe (takie jak Facebook, Google+, YouTube, LinkedIn), czy filmy instruktażowe. Jeżeli natomiast jesteś twórcą, nagrywasz samodzielnie teledyski, relacje z wydarzeń, czy imprezy, również możesz skorzystać z możliwości współpracy. Niezależnie od tego, czy dążysz do uzyskania atrakcyjnego filmu fabularnego, czy niebanalnego dokumentu, otrzymasz materiał, który spełni twoje oczekiwania. Poza podstawową edycją, na którą składają się cięcia, łączenia i korekta poszczególnych ujęć, możesz liczyć na przemyślane wykorzystanie rozmaitych metod montażu oraz efektów specjalnych. Oferuję również możliwość wykonania animacji typograficznych i animowanych przejść.

Z usługi montażu mogą skorzystać również osoby prywatne, chcące wyciągnąć to, co najlepsze, z filmów wykonanych na własną rękę. Montaż wykonany przez profesjonalistę może stanowić doskonałe wykończenie całości. Sprawi, że doszlifowany w ten sposób materiał dokumentujący wspólnie spędzony czas może stać się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby, a jednocześnie trwałą pamiątką, która będzie cieszyć oko długie lata.

Specyfikacja stacji roboczej:

  • procesor Ryzen 9 3950 16-CORE 3,5 GHz
  • 64 GB pamięci RAM
  • karta graficzna RTX 2080TI + RTX 2060

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram